KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623296

nr 1462 3296

Rudolf Flink

(1906-1988), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 38x46, yttermått inklusive ram: 49x57 cm

Rudolf Flink, svensk bildkonstnär född 1906 i Trollhättan, död 1988 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 april 2022
kl 19:21:53

25/4 17:27:35 1      100 kr
25/4 18:08:37 2      Vinnande bud

Rudolf Flink

Läs mer om Rudolf Flink